22 października 2017

Kadra

Personel placówki liczy 27 osób i zapewnia przyjazną atmosferę wszystkim, którzy przebywają w przedszkolu.

Nauczyciele: 10 pedagogów wychowania przedszkolnego w tym 2 pedagogów specjalnych, 2 psychologów, 3 logopedów, 13-osobowy personel administracyjno-obsługowy.

Kadra pedagogiczna przedszkola spełnia wszystkie wymagania kwalifikacyjne, które są zgodne z przepisami prawa oświatowego. Ponadto cały zespół pedagogiczny stale doskonali swoje umiejętności.

W placówce jest zatrudnionych 9 pedagogów, którzy posiadają wykształcenie wyższe magisterskie i 2 pedagogów z wykształceniem wyższym zawodowym.

Logopedzi są nauczycielami dyplomowanymi, absolwentki Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej oraz Pomagisterskiego Studium Logopedycznego na Uniwersytecie Warszawskim, Wydział Polonistyki, posiada certyfikat zawodowy nr 0094/7/0017 Polskiego Zwiazku Logopedów. Mają doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą z wadami wymowy, z zaburzeniami mowy na tle:
- głębokiego ubytku sluchu,
- upośledzenia umysłowego,
- mózgowego porażenia dziecięcego,
- cech autyzmu,
- wad sprzężonych (w tym zespół USHERA),
- innych zaburzeń rozwojowych.

Logopeda jest członkiem:
- Polskiego Towarzystwa Logopedycznego,
- Polskiego Towarzystwa Surdopedagogicznego,
- Polskiego Komitetu Audiofonologii,
- Polskiego Towarzystwa Dysleksji,
- Polskiego Związku Logopedów.

Kadra pedagogiczna smiley

Dyrektor Przedszkola Nr 44

mgr Barbara Strąk

nauczyciel dyplomowany

Grupa I - (3latki) TELETUBISIE

mgr  Edyta Czerwińska - nauczyciel dyplomowany

mgr Anita Kutryn - nauczyciel dyplomowany

mgr Barbara Strąk - nauczyciel dyplomowany

Grupa II - (3-4atki) KRASNALE

mgr Grażyna Drobińska  - nauczyciel dyplomowany

mgr  Anita Kutryn - nauczyciel dyplomowany

Grupa III - (4-5-latki) MISIE

mgr Anna Korzeń - nauczyciel dyplomowany

licencjat Monika Sielewicz - nauczyciel mianowany

Grupa IV - (4-5latki) BULINKI

mgr Agnieszka Nizioł - nauczyciel kontraktowy

licencjat Katarzyna Przytulska - nauczyciel kontraktowy

Grupa V -(3-6latki) SMERFY

mgr Eleonora Grądzka - nauczyciel dyplomowany

mgr Barbara Libicka-Gortadt - nauczyciel dyplomowany

Każdy nauczyciel poznaje różne propozycje programowe i potrafi dokonać oceny i wyboru jednego z nich. Potrafi planować strategicznie i umie mierzyc jakość swojej pracy. Jest kreatywny i otwarty na nowe zmiany. Dba o swój rozwój zawodowy.

Cały personel tworzy atmosferę tolerancji, ciepła i życzliwości oraz wzajemnego poszanowania.