11 grudnia 2017

Dyżur wakacyjny

Dyżury wakacyjne przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę (lipiec- sierpień 2017 r.)

Zapisy do dyżurujących w okresie wakacyjnym przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, będą prowadzane z wykorzystaniem systemu elektronicznego. Dla rodziców system zostanie udostępniony 26 kwiecień 2017 r.

wniosek na dyżur

upoważnienie/fileget/upowaznienie-do-odbioru-dziecka.pdf - plik do pobrania

harmonogram zapisów/fileget/harmonogram-dla-rodzicow-zapisy-dyzury-wakacyjne-2017-1.pdf - plik do pobrania

zasady zapisów na dyżur wakacyjny/fileget/zasady-zapisow-na-dyzury-wakacyjne-2017.pdf- plik do pobrania

INFORMACJE DOT. DYŻURU WAKACYJNEGO

nr konta dot. opłaty za dyżur wakacyjny /fileget/nr-konta-do-wplat-za-zywienie-i-pobyt-1.pdf - pliki do pobrania

w tytule należy zaznaczyć: opłata za żywienie - dyżur wakacyjny; imię i nazwisko dziecka.

stawka żywieniowa: 9 zł. x 10 dni = 90 zł.

PRZEDSZKOLE W OKRESIE DYŻURU CZYNNE JEST OD  7:00 - 17:00