17 sierpnia 2018

Szanowne Rodzice

Z powodów organizacyjnych zapraszamy Państwa z dziećmi na kontynuację dni adaptacyjnych w dniach 27.08-30.08 (4 dni) w godz. 10:00 – 12:00.

Barbara Strąk

Dyrektor Przedszkola Nr 44

INFORMACJA O PROJEKCIE/fileget/informacja-o-projekcie-roboczy.docx - plik do pobrania

REGULAMIN PROJEKTU/fileget/regulamin-projektu.docx - plik do pobrania

WNIOSEK /fileget/wniosek-20170919112146.pdf - plik do pobrania

DEKLARACJA UCZESTNICTWA /fileget/deklaracja-uczestnictwa.docx - plik do pobrania

OŚWIADCZENIE /fileget/oswiadczenie-rodo-od-25-05-2018-wesole-przedszkole-1.docx - plik do pobrania

MALI ODKRYWCY TO ZDROWI ODKRYWCY

Fundacja Rozwoju Dzieci serdecznie zaprasza do udziału w projekcie „Mali odkrywcy to zdrowi odkrywcy” skierowanego do przeszkoli, które uczestniczyły w naszym programie „Zdrowo jemy zdrowo rośniemy”.

Projekt „Mali odkrywcy to zdrowi odkrywcy” jest realizowany Fundację Rozwoju Dzieci (www.frd.org.pl) w okresie od 1 grudnia 2017 r. do 31 czerwca 2018 r.

Celem projektu jest wzbogacenie programu pracy przedszkoli o metodę projektów badawczych poprzez przygotowanie nauczycielek do rozwijania u dzieci umiejętności myślenia krytycznego i aktywności badawczej oraz promocję zdrowego stylu życia i kształtowanie właściwych nawyków żywieniowych.

Adresatami projektu są nauczycielki i dzieci w wieku 4-6 lat z 10 publicznych przedszkoli w Warszawie. Nauczycielki po 20-godzinnym szkoleniu dotyczącym metody projektów badawczych, zaczęły w swoich przedszkolach przeprowadzać projekty badawcze z dziećmi dotyczące zdrowego odżywiania się.

Każde przedszkole otrzymało kuferek małego odkrywcy, zawierający wyposażenie do przeprowadzania eksperymentów i badań.

Po zakończeniu projektów badawczych z dziećmi zespół przedszkola będzie uczestniczył w prowadzonym przez edukatora żywieniowego 3-godzinnym warsztacie pokazującym jak pomysły żywieniowe dzieci z projektów badawczych zaadaptować do codziennego życia przedszkola.

…………………………….

Fundacja Rozwoju Dzieci od 2003 roku stara się:

• stwarzać dzieciom jak najlepsze warunki już na wczesnym etapie rozwoju i edukacji
  • wyrównywać szanse dzieci, by stały się światłymi ludźmi
  • inspirować dorosłych do tworzenia warunków, w których każde dziecko może rozwijać, odkrywać i wykorzystywać własny potencjał
  • włączać w działania rodziców, osoby pracujące z dziećmi, samorządy i administrację państwową

Więcej informacji: www.frd.org.pl

………………………………..

Projekt „Mali odkrywcy to zdrowi odkrywcy” jest współfinansowany przez M. st. Warszawa.

NOWY ADRES  E MAILOWY PRZEDSZKOLA

p44ludna@gmail.com